TACHOLIDER

Dostarczamy dedykowane rozwiązanie dla firm transportowych

Odpowiedź firmy transportowych na 
‌PAKIET MOBILNOŚCI

Nasi eksperci biegle poruszają się w skomplikowanej strukturze aktów prawnych, dlatego zbudowaliśmy od podstaw nowoczesny system informatyczny który rozliczy czas pracy kierowcy oraz dostarczy wiedzę, pomoc i technologię 
‌dla Twojej firmy.

Pełny zakres usług

Proponujemy pełny zakres usług związanych z rozliczeniem czasu pracy kierowcy:

 Wdrożenie nowoczesnego oprogramowania dla firmy transportowej, rozliczanie czasu pracy kierowców, RODO dokumentacja, szkolenia, pakiet mobilności, analiza naruszeń.

Przygotowanie dokumentacji pracowniczej, delegowanie kierowców, przygotowanie umów o pracę oraz regulaminów wewnątrzzakładowych.

Opisywanie naruszeń, pomoc w kontroli ITD oraz PIP.

Szkolenie z ustawy o czasie pracy kierowcy oraz rozporządzenia 561 i 165/2014 dedykowane dla kierowców lub zarządzających.

Pakiet mobilności

Pomożemy w przygotowaniu kierowcy do wyjazdu służbowego w ramach transportu międzynarodowego.

‌Zrealizujemy zgłoszenie do innego kraju oraz rozliczymy operację transportową.

‌Specjalizujemy się w:

 Rozliczanie czasu pracy kierowcy
 Platforma IMI
 Pakiet mobilności
 Szkolenia, audyt i prezentacje

Skontaktuj się z nami

Szkolenia

Realizujemy certyfikowane szkolenia w całej Polsce.

‌‌‌‌Nasz trener zrealizuje spotkanie dokładnie analizując zdarzenia i problemy z którymi spotykają się kierowcy lub przedsiębiorstwo transportowe.Zobacz naszą ofertę

Nasz plan dla Ciebie - to znaleźć oszczędności

W celu wykonania prawidłowego procesu doradczego w w firmie transportowej powinniśmy:

 Określić proces wystawiania i obiegu dokumentów w przedsiębiorstwie czyli jak wygląda proces gromadzenia i archiwizacji plików DDD (nowe przepisy!) 

‌Określić proces sprawdzania i kontrolowania ciągłości danych. Zidentyfikować obszar tak zwanych „trudnych punktów”.  Czy są zgłoszenia kierowców do pracy za granicą, czy ewidencja jest prawidłowo rozliczona i gdzie jest przestrzeń na oszczędności w przedsiębiorstwie.

 Jesteśmy gotowi zrealizować audyt - gdzie dokonamy weryfikacji dokumentacji, spełnienia wymogów prawnych. Audyt to dopiero początek, wdrożymy najnowocześniejszy system informatyczny do rozliczania, analizy czasu pracy kierowcy oraz obiegu dokumentów.

BUSY - Pomoc w pozyskaniu licencji
PIP - Prawidłowe rozliczenie kierowcy
Pakiet mobilności - zmiany w roku 2022
Rozliczenie - Program do rozliczania czasu pracy kierowcy
Wdrożenia innych systemów dla firm transportowych
Coach - umiejętności miękkie, certyfikat oraz doświadczenie trenera
RODO - Wdrożenie dokumentacji w oparciu o najnowsze przepisy
TACHOLider firma rozliczająca czas pracy kierowców

Działasz w branży transportowej i szukasz optymalnego rozwiązania na rozliczanie czasu pracy Twoich kierowców? ‌Zależy Ci przede wszystkim na bezproblemowym oprogramowaniu, dzięki któremu zapomnisz o skomplikowanych systemach niespełniających Twoich oczekiwań? Z myślą o właścicielach firm zajmujących się transportem towarów lub przewozem osób jako pierwsi w całej Europie stworzyliśmy program SAAS. Przy jego pomocy bez najmniejszego problemu rozliczysz kierowców z czasu pracy, a także dowiesz się, w jaki sposób organizować ich czas pracy. Zapraszamy — z naszym udziałem rozliczenie kierowcy międzynarodowego przestanie być dla Ciebie problemem!

Na czym polega rozliczanie czasu pracy kierowców? Program SAAS stworzony na miarę potrzeb Twojej firmy

Każdy, kto choć przez chwilę miał styczność z pracą w branży transportowej bądź prowadził własną działalność w tym zakresie, z pewnością zdaje sobie sprawę z tego, jak trudno jest samodzielne rozliczanie czasu pracy kierowców. Na czym polega to zadanie i dlaczego warto zdecydować się na zakup programu SAAP? Rozporządzenia oraz ustawy związane z owym zagadnieniem mogą się wydawać niezrozumiałe, dlatego postanowiliśmy to zmienić. Prowadzimy nie tylko szkolenia mające na celu wyjaśnienie znaczenia przestrzegania takich przepisów, ale również zajmujemy się obsługą Klientów kompleksowo. Co to oznacza? Możesz liczyć na fachową pomoc naszych doradców już na początkowym etapie współpracy. Odpowiadamy na wszelkie pytania, a także prezentujemy, jak działa nasze rewelacyjne oprogramowanie umożliwiające szybkie rozliczanie kierowców w firmie transportowej.

Łatwe i szybkie rozliczenie kierowcy 
‌międzynarodowego z TACHOLider!

Jeśli w Twojej firmie realizowane są trasy międzynarodowe, możesz śmiało skorzystać z naszego autorskiego programu. Znajdziesz w nim wszystkie podstawowe zagadnienia, a ponadto dowiesz się, jak rozliczać pracowników z transportu zagranicznego. System podpowiada, jak poprowadzić firmę transportową od momentu pozyskania licencji, poprzez rozliczanie pracownika — kierowcy, po audyt i kontrolę organów zewnętrznych w firmie. Jeśli jesteś zainteresowany współpracą albo zaciekawiła Cię nasza oferta profesjonalnego i nowoczesnego oprogramowania, skontaktuj się z nami telefonicznie lub poprzez formularz zgłoszeniowy.

ROZLICZANIE CZASU PRACY Z UWZGLĘDNIENIEM 
‌PLANOWANYCH TRAS

Program wyposażony w funkcje ułatwiające naliczanie godzin pracy kierowców jest wręcz niezbędny w każdej firmie transportowej. Jeśli jesteś właścicielem takiego przedsiębiorstwa — trafiłeś idealnie. Mamy dla Ciebie szereg rozwiązań, dzięki którym cały proces rozliczeniowy będzie przebiegał efektywnie i praktycznie bezbłędnie. Oferujemy specjalistyczne usługi z zakresu pakietu mobilności, a także pomocy w kontroli ITD oraz PIP. Dbamy o interesy naszych Klientów, dlatego dokładamy wszelkich starań, aby spełnić ich największe oczekiwania. Od dzisiaj rozliczanie kierowców w firmie transportowej stanie się prostsze!

Wszystkich, którzy chcą sprawdzić możliwości naszych produktów zachęcamy do kontaktu i zamówienia bezpłatnej prezentacji.Porozmawiajmy