Oprogramowanie dla spedycji

Naszym Klientom oferujemy intuicyjny w obsłudze, kompleksowy program do spedycjitransportu wraz z jego wdrożeniem. To oprogramowanie ułatwiające ewidencję czasu jazdy kierowców, robionych przez nich przerw, realizowanych podróży służbowych czy wielu innych rzeczy. Od teraz z pomocą jednego systemu zadbasz o bezpieczeństwo pracy zarówno kierowców krajowych, jak i międzynarodowych.

Program do transportu i spedycji dla każdej firmy

W dzisiejszych czasach każda firma transportowa powinna dysponować odpowiednim programem. To nie tylko ogromne ułatwienie w skomplikowanym procesie kontroli czasu kierowców — zwłaszcza jeśli jest ich wielu, ale także możliwość uzyskania oszczędności dzięki lepiej zagospodarowanym finansom. Podejmując współpracę z nami, zyskujesz wsparcie w procesie wdrażania systemu, jak również możliwość skorzystania z przygotowania dokumentacji pracowniczej, np. umów o pracę. Zapraszamy do kontaktu!

TACHOLider, czyli program do spedycji i transportu

Intuicyjny w obsłudze program do planowania oraz kontroli pracy kierowców to bez wątpienia coś, bez czego nie może obejść się dziś żadna firma transportowa. Oferowane przez nas oprogramowanie dla spedycji łączy w sobie wiele przydatnych funkcji i modułów, które pozwalają na pełną kontrolę tachografu, rozliczanie wynagrodzeń czy też planowanie tras kierowców. Ponadto TACHOLider umożliwia swobodny dostęp do całej dokumentacji, a co najważniejsze jest niezwykle łatwy w obsłudze — zarówno w przeglądarce internetowej, jak i dedykowanej aplikacji. Postaw na profesjonalny oraz niezawodny w swoim działaniu program do transportu i spedycji, dzięki któremu będziesz mógł skutecznie zarządzać firmą przewozową w Polsce i za granicą. Skontaktuj się z nami już dziś!