TACHOLider – uporządkowana pomoc dla firmy transportowej.

Aplikacja dla firmy transportowej w chmurze

Bardzo często przedsiębiorcy przechowują dane w chmurze. Jest to tak zwany cloud computing. Rozwiązanie ma wpływ na redukcję kosztów działalności firmy, ponieważ łączy outsourcing części usług IT oraz poprawia jakość ich działania. Jak działa chmura internetowa? Co to jest chmura systemu TACHOLider (tacholider.pl) i czy warto ją mieć?

Jak działa chmura internetowa?

Chmura internetowa jest specyficznym rodzajem usługi, takim jakby dyskiem przenośnym, o który nie trzeba się zbytnio martwić. Chmura się nie psuje, nie upada na ziemię i nie można zapomnieć zabrać jej z domu. Na czym polega ta usługa? Przede wszystkim chmura stwarza możliwość przechowywania wszelkich danych na serwerze usługodawcy. Dzięki temu, że jest narzędziem internetowym pozwala klientowi na stały dostęp do jej zawartości z każdego miejsca na kuli ziemskiej. By mieć do niej dostęp, należy skorzystać bowiem z Internetu.

Dane, które najczęściej przechowywane są w chmurze to multimedia, zdjęcia filmy ale w przypadku TACHOLider mówimy o dokumentacji pracowniczej, ewidencji czasu pracy, plikach DDD, delegacjach, przekroczeniach granic.

Na wirtualnym dysku może też wdrożyć oprogramowanie oraz bazę danych budując profesjonalny system SAAS na miarę XXI wieku.

Ochrona danych w dobie Cloud Computing?

Odpowiednia ochrona danych osobowych polega przede wszystkim na wdrożeniu skutecznych zasad i systemów ochrony. Informacje muszą być zabezpieczone przed nieuprawnionym dostępem, zarówno z zewnątrz oraz wewnątrz. Dostęp do nich powinni mieć tylko wybrani pracownicy. Tak też jest skonstruowany wyjątkowo bezpieczny i przydatny w pracy program TACHOLider. Dzięki niemu wymiana danych odbywa się online, ale w sposób kontrolowany i jest odpowiednio zabezpieczona przez najlepszych ekspertów IT.

W czym mogę pomóc? – TACHOLider w akcji

Program TACHOLider ma za zadanie pomóc w usystematyzowaniu i uporządkowaniu pracy firmy transportowej. Opłata abonamentowa to nowoczesna metoda posiadania zawsze aktualnej aplikacji niskim kosztem. Bardzo przydatnym narzędziem w pracy są tworzone ewidencje czasu pracy, a także wgląd w czas pracy zapisany w formie wykresu dziennego lub tygodniowego. Automatyczne zarządzanie terminarzem ułatwi planowanie czynności, a powiadomienia są skatalogowane w jednym konkretnym miejscu. Bardzo przyjazną funkcją jest również katalogowanie dokumentacji oraz możliwość udostępniania jej innym użytkownikom za pomocą dysku online. Nie trzeba też samodzielnie tworzyć wzorów dokumentów. Są bowiem dostępne w programie. To tylko z niektórych funkcjonalności TACHOLider. Aby je poznać, zapraszamy na bezpłatną prezentację.

Kontakt do nas: 

biuro@tacholider.pl

Zapraszamy do konsultacji!